Hakkımızda

DOĞUŞPEN LTD. ŞTİ. olarak PVC Esaslı Pencere ve Kapı Sistemleri sektöründe 1985 yılı itibari ile Bursa’daki kendi tesislerimizde faaliyete başladık. İş hayatımızdaki 20. gurur yılımızı idrak ettiğimiz şu dönemlerde; 1999 yılından bugüne değin yetkili üretici bayiliğini yürütmekte olduğumuz WİNSA gibi bir dünya markasını Bursa’daki tüm sektörlerle tanıştırabilmenin de ayrıca haklı gururunu yaşamaktayız.

WİNSA Yetkili Üretici Bayii DOĞUŞPEN olarak; kaliteli üretimin ancak ve ancak teknolojinin ve mevcut kaynakların en etkin şekilde kullanılması ile mümkün olabileceğininin bilincindeyiz. Bu bağlamda Bursa’da kurulu bulunan kendi tesislerimizde (fabrika, atölye ve showroomlar) bu anlayışımızdan ödün vermeksizin çalışmaya ve üretmeye devam ediyor, WİNSA markası ile lanse ettiği PVC Pencere ve Kapı Sistemlerini Bursa’daki tüm sektörlerle tanıştırıyoruz.

DOĞUŞPEN LTD. ŞTİ. 30 yıllık sektörel deneyimimiz ve adını ve üretimi gururla üstlendiğimiz markamız WİNSA ile gerek ilimizle, gerekse ülkemiz genelinde daha nice 30 yıllarda nice başarılara imza atmayı umuyoruz.

Osman Demirci
WİNSA Yetkili Üretici Bayii
DOĞUŞPEN LTD. ŞTİ.
Şirket Müdürü-Genel Koordinatör

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.